FİRMA PROFİLİ

WENNTEC BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ; 2013 yılında yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur.

 

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yazılımlar üreten firmamız, yürüttüğü tüm projelerde uzun soluklu AR-GE çalışmaları yaparak oluşturmuştur. Her sektörden çok sayıda kurumun ihtiyaçlarına yönelik, özel yazılım projeleri yürüten firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı ve profesyonel paket programlar geliştirmektedir.

 

Sizin yerinize de düşünüyoruz! Çözümlerimizde bütünsel bir bakış açısı ile yaklaşıp; iş ortaklarımızın, sadece ana işlerine odaklanmalarına imkân sağlamaktayız. Diğer yandan yeni teknolojik trend leri takip etmekte ve işlerinizi daha kolay, verimli hale getirecek teknolojiler konusunda düzenli bilgilendirmeler yapmaktayız.

 

Ağ ve sistem yönetimi konusunda, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmaktadır. Hizmet götürdüğü müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vermektedir.

İLETİŞİM

Meşrutiyet Mah. Karanfil Sok.
No:49/13 Kızılay Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 418 05 08
Gsm: (0554) 421 77 66
E-Posta:
info@wenntec.com

You are here KURUMSAL FİRMA PROFİLİ